Google hovorí, že dokáže zvládnuť naozaj dlhé veľkosti HTML

Žiadne komentáre

[ad_1]

Povedal to John Mueller z Google Twitter pokiaľ ide o skutočne dlhé veľkosti súborov HTML, Google si s tým poradí – a vy by ste si s tým nemali robiť starosti. Otázka sa objavila, keď niekto zdieľal snímku obrazovky Nástrojov správcu webu Bing s upozornením, že „veľkosť HTML je príliš dlhá“.

SEO sa spýtal: “Má Google limit na prehľadávanie dlhých stránok – Bing označuje niektoré z našich dlhých príspevkov, pretože veľkosť HTML je príliš dlhá.” Google má limit, ale väčšina stránok tento limit nedosiahne.

John odpovedal: “Nemáme zdokumentovaný limit, naposledy som niekoho videl kontrolovať, že je to 10-100 MB, takže by som sa toho nebál.” John dodal, že to môže ovplyvniť rýchlosť vašej stránky a základné metriky vitálnych údajov webu. Povedal, že „obrovské HTML stránky spomaľujú veci, takže je pravdepodobne stále niečo, čo by ste mali mať na svojom zozname úloh.“

Tu je snímka obrazovky s upozornením Nástrojov správcu webu Bing a aby bolo jasné, toto je upozornenie a neznamená to, že ho Bing nemôže zvládnuť.

kliknite pre plnú veľkosť

Diskusia na fóre na Twitter.[ad_2]

Source link

Pozrite si články

Zobraziť všetky články