Perfektný darček je skrytý v detailoch?

Žiadne komentáre

V niektorých prípadoch nie je nutné komplikovať to, čím konkrétne obdarujete vašich milovaných. Nie vždy záleží na veľkosti a teatrálnosti prezentovaného daru a mohli by sme sa hádať, že práve menšie, viac charakter vystihujúce darčeky, zanechajú silnejšiu emóciu v obdarovanej osobe. Práve preto tvrdíme, že perfektný darček je skrytý v detailoch a za detaily v tomto prípade považujeme napríklad doplnky.

Je načase vziať to do vlastných rúk!

Náš prvý tip disponuje skrytými indíciami v uvedenom nadpise a má, čo dočinenia s časom, rukami a trochu aj ručičkami. Našim prvým tipom na perfektný darček v podobe doplnku sú práve náramkové hodinky. Vďaka celej plejáde rôznych typov, dizajnových prevedení, materiálových spracovaní, funkcií a ďalších parametrov, sa jedná o dostatočne veľké množstvo farieb, z ktorých môžete namaľovať špecifickú maľbu na mieru vašej blízkej osoby. Zároveň si treba uvedomiť, že sa jedná o produkt dennej spotreby, ktorý je pomerne frekventovane využívaný a pri každom jeho použití si príslušná osoba spomenie práve na vás! Hodinky do pracovného prostredia alebo spoločnosti (CASIO MTP 1308D-1B) sú overenou známkou elegancie. Pre aktívne žijúcich ľudí môžete zvoliť športové hodinky (Casio GA-2100-1A1ER) alebo chytré hodinky (Garmin Fenix 6). Náramkové hodinky sú jednoducho univerzálnym darčekom, ktorý je možné darovať každému bez ohľadu a zároveň s obrovským ohľadom na vek, pohlavie, kariérne zameranie, alebo voľnočasové aktivity.

Nechajte Google vám (opäť) pomôcť

Nie, nemáme tým na mysli napísať do Google „darček pre priateľa/matku/sestru“ a podobne. Keď hovoríme o detailoch, druhým tipom na perfektný darček sú práve vaše spoločné spomienky s danou osobou. Zosynchronizujte vašu galériu – vaše fotografie a videá z dovoleniek, výletov, ale aj špeciálne obyčajných momentov s Google Drive a automaticky ukladajte všetky vaše spomienky na bezpečné miesto. Pri najbližšej príležitosti len jednoducho otvoríte úložisko, vyberiete tie najlepšie, najpamätnejšie momenty a pomocou časovej osy vyskladáte nádherný, osobný, časozberný darček, ktorý nie len, že poteší osobu, na ktorej vám tak veľmi záleží, ale chytí za srdce aj vás. Zvolené fotografie vytlačíte, nalepíte do knihy a vytvoríte sériu popisov, ktoré budú zahŕňať slovné spojenia, inside jokes, na prvý pohľad nezmyselné odkazy, ktoré však vám a danej osobe dávajú perfektný význam.

Oba naše tipy sú zámerne zamerané na tematiku času… Hodinky pomôžu danej osobe ho sledovať a spomienková kniha zobrazuje vás spoločný prežitý čas a práve čas, je pomyselným posolstvom tohto článku. V konečnom dôsledku nezáleží na to, aký darček dáte danej osobe, pretože to najviac, čo im môžete dať, je váš čas.

Pozrite si články

Zobraziť všetky články