Aké hodinky k vášmu životnému štýlu

Žiadne komentáre

Hodinky sú doplnok, ktorý púta pohľady na vaše zápästie. Keď ich vyhrniete spod rukáva, tak dopad slnečných lúčov spôsobí, že sa zablýštia. Zvoliť tie správne k svojmu životnému štýlu či outfitu môže byť niekedy komplikované. S tým vam ale vieme s ľahkosťou pomôcť. Nehľadiac na to, či ste študent, podnikateľ alebo nadšený športovec. Každý si nájde tie správne, ktoré mu padnú. Zároveň nejde len o estetický doplnok, ale aj to, čo všetko dokážu.

 

Hodinky pre športovcov

Určite nebudete chcieť ísť behať s rovnakými hodinkami, ktoré nosíte do práce. Aj napriek tomu, že existujú aj univerzálne, ktoré sa hodia jednoducho ku všetkému. Tie ale nedokážu robiť pokročilejšie merania vašej aktivity. Či už radi plávete, jazdíte na bicykli alebo milujete vietor vo vlasoch pri behu. Garmin instinct vás nenechajú ostať sklamaným, keď dokončíte svoju aktivitu. Niektoré hodinky nedokážu zaznamenať celú vašu aktivitu.

Väčšinou je to spôsobené tým, že išlo o lacné varianty. Na také sa len ťažko dá spoľahnúť. Hodinky s vyššou cenou a kvalitou ponúkajú meranie za pomoci GPS. Zatiaľ, čo iné len vypočítavajú vzdialenosť podľa vašich krokov. Ide tak len o približnú vzdialenosť, keďže každý človek prejde inú vzdialenosť s rovnakým počtom krokov. 

Hodinky k obleku

Nič nedoplní váš oblek viac, ako dobre vyzerajúce topánky, kravata a košeľa. Až na hodinky. Nimi môžete dať jasne najavo, že je pre vás čas dôležitý. Nezáleží, či ste podnikateľ, máte dôležité stretnutie alebo ste si oblek zobrali na niekoho oslavu. Elegantné ručičkové hodinky dokážu vášmu vzhľadu dodať úplne nový nádych. Keď sa na vás začnú usmievať náhodne ženy, už viete, čím to bude. Na mužov v elegantných oblekoch s hodinkami majú slabé srdce.

Hodinky pre študenta

Aktuálne jeden z najlepších vynálezov, ktorý môžete darovať študentovi. Poprípade, ak jedným ste, hodinky vás dokážu ochrániť pred zbytočnými napomenutiami od učiteľov. Nevyťahujete tak mobil na hodine, aby ste zistili, koľko je hodín. Stačí sa pozrieť na svoje zápästie a hneď viete koľká bije. Ich výhodou je, že stoja zopár eur a zároveň toho dokážu pomerne veľa. Napríklad sledovať váš spánok, počítať kroky či merať pulz.

Pozrite si články

Zobraziť všetky články