Linkbuilding: BUDOVANIE spätných odkazov

Žiadne komentáre

Potrebujete zvýšiť návštevnosť svojho webu a dostať ho na vyššie pozície vo vyhľadávačoch? Jedným z efektívnych riešení je link building (linkbuilding), čiže budovanie spätných odkazov, ktorý patrí medzi najdôležitejšie súčasti SEO (optimalizácia pre vyhľadávače).

Kvalitné spätné odkazy = vyššiu návštevnosť a pozície vo vyhľadávačoch
Linkbuilding ako taký je efektívna len v prípade, ak sú spätné odkazy umiestňované na relevantné a tematicky príbuzné webové stránky, ktoré majú kvalitný obsah a sú dobre hodnotené vyhľadávači.
Následne sa linkbuilding stáva silným nástrojom, ktorý má preukázateľne priaznivý vplyv na zlepšenie pozícií webu vo vyhľadávačoch a nárast nielen priame návštevnosti, ale aj návštevnosti z vyhľadávačov.


Ako sa robí odborný link building?
Budujeme len kvalitné a relevantné siete spätných odkazov, ktoré klientom pomáhajú plniť obchodné aj strategické ciele.

Pri spolupráci v oblasti linkbuildingu vykonáme komplexnú analýzu a vyhodnotenie existujúcich odkazov a navrhneme pre vás vhodnú stratégiu zameranú na metódy získavania spätných odkazov, spoločne s úpravami, ktoré zvýši atraktivitu vašich stránok pre odkazy na ne vedúci.

Na základe navrhovanej stratégie začneme budovať sieť spätných odkazov a zároveň vykonávať ďalšie činnosti, ktoré s linkbuildingom súvisia. V rámci kontinuálnej spolupráce využívame osvedčené aj moderné metódy pre získavanie spätných odkazov:

výmena odkazov,
registrácia do katalógov,
nákup platených odkazov,
prispievanie do relevantných diskusií,
záložkovní čiže bookmarking,
tvorba nového a pre užívateľov hodnotného a atraktívneho obsahu (link Biting),
tvorba tlačových správ a tematických článkov,
blogovanie a využívanie sociálnych sietí a pod.
Máte záujem o linkbuilding? Chcete zvýšiť návštevnosť svojho webu a pozície vo vyhľadávačoch?

Spolupracujte s nami!

Pozrite si články

Zobraziť všetky články