Porovnanie hostingov

Žiadne komentáre

Porovnanie hostingu pre wordpress

Poskytovateľnázov balíkacenaveľkosť priestoru Kde kúpiť?
Websupport.skzáklad4,3€/mesiac15 GBhttps://www.prezdravie.sk/proteinova-jablcno-skoricova-kasa-7-x-27-g.html
WY.skWY Hosting pre WordPress 1 plus3€/mesiac 3 GBhttps://www.prezdravie.sk/proteinova-jablcno-skoricova-kasa-7-x-27-g.html

 

Prečo je výber webhostingu dôležitý?

Jednoducho preto, že hosting, na ktorom bude vaša doména, musí byť spoľahlivý. Musí mať tiež spoľahlivých a ochotných ľudí, ktorí vedia, čo robia. Potom sa bude mať pri akomkoľvek probléme o koho oprieť.

Ľudský prístup a srdce je to, čo z webhostingu robí dobrý webhosting. „Support“ potom nebude iba vecou pracovnou, ale časom možno aj osobnou. Podpora dvadsaťštyri hodín sedem dní v týždni zohráva pri výbere nemalú úlohu.

Za dobré veci sa platí, ak však nebudete spokojní, webhosting vám vráti peniaze. Samozrejme, za predpokladu, že si vyberiete ten správny. Pre spokojných zákazníkov by mal webhosting prinášať zľavy a bonusy. Verní zákazníci si predsa zaslúžia odmenu. Správa služieb by mala byť jednoduchá, aby ste sa dokázali riadiť intuitívne a dosiahli presne to, čo potrebujete.

Ako vplýva webhosting na rýchlosť načítania stránky

Webhosting zohráva v rýchlosti načítania webstránky významnú úlohu. Hoci výber správneho hostingu nevyrieši všetky problémy s načítavaním, výrazne dopomôže k zrýchleniu. Ako si vybrať dobrý webhosting, na ktorom sa nebudú vaše stránky načítavať slimačím tempom?

Vyberte si webhosting zodpovedajúci architektúre a obsahu vášho webu

Znie to zložito, v skutočnosti to až také zložité nie je. Ak mám jednostránkový web, ktorý sa mení len zriedkavo a ide mi o to, aby ma zákazníci kontaktovali cez formulár, nie je nutné predplácať si najdrahšie balíky s obrovským priestorom na multimédiá, e-maily, prípadne zálohy.

Opačná situácia nastáva, ak bude vaša stránka zameraná na vysokokvalitný obsah – to znamená vysoké rozlíšenie fotografií, ktoré budú pravidelne pribúdať, videá v rozlíšení minimálne Full HD, obsah na stiahnutie, napríklad e-booky. Toto množstvo dát dá hostingu aj rýchlosti načítavania zabrať, preto si vyberajte služby, ktoré objem zvládnu.

Pozerajte sa tiež na spokojnosť zákazníkov so službami webhostingovej spoločnosti. Zaznamenávajú časté výpadky? Má webhostingová spoločnosť pozitívne hodnotenia, sú zákazníci spokojní so supportom?

 

zdroj: https://nakupnyporadca.eu/ostatne/porovnanie-webhostingu

 

 

    Pozrite si články

    Zobraziť všetky články