Novinky na Mall.sk: Čím sa inšpirovať od najväčšieho e-shopu?

Žiadne komentáre

Spoľahlivý eshop MALL.sk, ktorý všetci dobre poznáme, nikdy nespí. Aj tentokrát vám prináša hneď niekoľko inšpiratívnych noviniek. Zaujímavé a praktické kúsky môžete zaobstarať svojim blízkym pod stromček alebo sa nimi potešiť sami.

Tipy na darčeky pre ženu

Pohodlné dámske nohavičky pre športovkyňu

Potešte svoju partnerku štýlovými dámskymi nohavičkami z bavlny v strihu bikín. Nohavičky nielen skvelo vyzerajú, ale sú vhodné ako na bežné nosenie, tak aj na šport.

Dámske lakované lodičky pre štýlovú ženu

Lodičky v béžovej farbe akiste ocení každá žena, ktorá obľubuje nenútenú eleganciu a dbá o životné prostredie. Lodičky dostupné v rôznych veľkostiach, vyrobené z ekologickej kože, sú vďaka nízkemu opatku pohodlné a vhodné na každodenné užívanie.

Elektronická čítačka PocketBook pre knihomoľku

Máte doma vášnivú knihomoľku, ktorú len málokedy vídate bez knihy v ruke? Elektronická čítačka PocketBook 632 Touch HD disponuje 6-palcovým dotykovým displejom, inteligentným nasvietením aj extra veľkou pamaťou 16 GB, do ktorej sa vojdú stovky kníh. Čítačka je komfortná a praktická, pretože ju vaša partnerka so sebou môže nosiť všade. Ba dokonca, vôbec nevadí, ak knihu bude čítať v daždi či fujavici, pretože čítačka PocketBook je vodeodolná.

Tipy na darčeky pre muža

Nadčasové hodinky pre džentlmena

Moderné hodinky s čiernym koženým ramienkom a čiernym ciferníkom pôsobia jednoducho a príjemne. Nosia sa pohodlne a dopasujete ich k akémukoľvek outfitu – serióznemu obleku aj k voľnočasovej košeli a džínsam.

Powerbanka pre dobrodruha

Každý cestovateľ sa už neraz ocitol v situácii, kedy mu smartfón oznámil, že sa o niekoľko sekúnd vypne. Aj to je jeden z dôvodov, prečo nik neocení praktické vlastnosti powerbanky tak ako dobrodužné povahy. Varta LCD Powerbanka s kapacitou 13 000 mAh disponuje hneď dvoma vstupmi pre nabíjanie, LCD displejom a elegantným hliníkovým telom.

Ikonické slúchadlá pre milovníka hudby

Do bezdrôtových slúchadiel, ktoré vydržia prehrávať hudbu až 30 hodín, sa zamiluje každý muzikant. Pomocou praktických slúchadiel MARSHALL Majow III Bluetooth v hnedej farbe môžete prijať hovor aj prepnúť skladbu.

Spríjemnite si Vianoce pozeraním populárnej relácie

Čo môže byť lepšie ako stráviť chvíle voľna pri strhujúcom seriáli alebo neobyčajnej talkshow? S Mall, ktorý vám okrem produktov, ponúka aj vlastné programy, seriály a populárne relácie, zažijete zábavu v úplne novom rozmere.

Aké novinky novinky medzi populárnymi reláciami nájdete?

#martyisdead

Najlepší webseriál festivalu Serial Killer 2019 sa teší obľube mnohých divákov. Triller predstavuje príbeh 15-ročného Martina, ktorý sám seba natáčal v hrozných situáciách. Až po Martinovej smrti sa jeho rodičia dozvedajú, ako chlapec psychicky trpel. Do pátrania sa púšťa Martinov otec, ktorý sa nezmieri iba tak s hocijakými odpoveďami.

Divoké anjele

Chcete odhaliť najtajnejšie myšlienky žien? V tom prípade je pre vás talkshow Divoké Anjele ako stvorená. Okrem iného sa dozviete, ako ženy vnímajú dokonalého chlapa, čo nenávidia, alebo aký majú postoj k nezávaznému sexu.

Kavej

Seriál o dvoch východniarkach, ktoré sa presťahovali do Bratislavy, aby si splnili sny. Krátke epizódy sú plné vtipných situácií, do ktorých sa mladé ženy na ceste za šťastím, dostávajú.

Našli ste medzi zmienenými darčekmi a reláciámi tie pravé pre vás a vašich blízkych?

Pozrite si články

Zobraziť všetky články