Ako voliť doplnky na skrášlenie vášho outfitu?

Žiadne komentáre
Doplnky vedia v jednotlivých outfitoch urobiť obrovský rozdiel. Voľbou rôznych doplnkov viete z toho istého outfitu urobiť elegantný outfit vhodný na spoločenské príležitosti a rovnako aj outfit na bežné nosenie. Ako vybrať vhodné doplnky, ktoré vám pomôžu skrášliť každý váš outfit?

Doplnky vhodné pre každého

Medzi univerzálne doplnky môžeme zaradiť napríklad hodinky. Hodinky sú skvelým doplnkom s praktickým využitím. Zároveň v súčasnosti existujú aj rôzne alternatívy hodiniek – či už moderné smart verzie alebo klasické hodinky v širokom spektre prevedení. Dôležité je pri výbere zvoliť také, ktoré presne zodpovedajú vašim požiadavkám. Ak máte radi klasický štýl, môžete zvoliť klasické hodinky s koženým remienkom. Medzi neutrálne patria aj niektoré verzie smart watch. Tie svoje môžete nájsť napríklad na Alza.

Okrem hodiniek sú skvelým doplnkom šperky. Šperky dokážu kompletne zmeniť outfit a pozdvihnúť ho na vyšší level. Elegantné šperky sa hodia na spoločenské príležitosti, no menej výrazné minimalistické verzie sú skvelým kúskom aj na bežné nosenie. Navyše pokiaľ zvolíte kvalitné prevedenie kovu, môžete si zadovážiť nadčasový a elegantný kúsok do vašej šperkovnice, ktorý budete nosiť celý život. Medzi takéto šperky môžeme zaradiť prstene, náušnice, či náhrdelníky.

Ako kombinovať doplnky do outfitov?

Čo sa týka kombinovania doplnkov do konkrétnych outfitov, základom je vždy množstvo. Vždy prihliadajte na zvolený outfit a tak vyberajte, ktorý šperk je najvhodnejší. Napríklad pri oblečení s veľkým výstrihom je ideálne siahať po náhrdelníkoch, pretože sa tam vyslovene hodia. Nemusí však vždy ísť o pravidlo a váš dlhý, krásny krk vedia pozdvihnúť aj dlhé visiace náušnice. Pri náušniciach je ale lepšie následne vypnúť si vlasy, aby ste na ne pritiahli plnú pozornosť.

So šperkami sa dá veľmi pekne hrať a zakaždým vytvoriť úplne nový vzhľad. Na bežné užívanie sú skvelé malé kruhové náušnice alebo rôzne kamienky. Dodajú vám dávku lesku do každého outfitu a zároveň nepôsobia priveľmi elegantne, ani nekradnú celú pozornosť. Dajú sa nosiť prakticky ku všetkému. Rovnako vďačným doplnkom sú hodinky, ktoré vynosíte na všetky možné príležitosti.

Vo všeobecnosti môžeme povedať, že na bežné nosenie sa omnoho viac oplatí investovať do menších šperkov s minimalistickým vzhľadom. V zlatom alebo striebornom prevedení si ich ani nemusíte skladať a budete vždy vyzerať dokonale upravene. Na spoločenské príležitosti potom môžete siahnuť aj po odvážnejších a extravagantnejších kúskoch.

Pozrite si články

Zobraziť všetky články