Predpoveď lásky pre každé znamenie! Čo môžete očakávať od tohto roku?

Žiadne komentáre

Tak, ako je každý z nás niečím výnimočný, tak sa líši aj náš osud vo vzťahových záležitostiach. Pre niekoho bol minulý rok úspešným, do života iných zas láska ešte nedorazila. EZO-TV by Vám rado predstavilo predpoveď lásky na rok 2021.

Ako sa veští láska?

Predpoveď lásky je jednou z najpopulárnejších kategórií v ezoterike. Astrológia dokáže predvídať priebeh partnerstiev z rôznych podnetov. Jedným z týchto podnetov je pozícia planét v piatom dome, čo sa taktiež nazýva dom lásky a randenia. U zadaných sa najčastejšie pozerá na siedmy dom, ktorý je o dlhodobom partnerstve a manželstve.

O čo konkrétne vo veštení ide?

Veštenie je forma preniknutia do osobného a kolektívneho nevedomia. Má taktiež za úlohu vysvetliť a integrovať skúsenosti, ktoré nadobúdame počas života. Existujú rôzne formy veštenia ako napríklad veštba z tarotových kariet, veštba z planét alebo veštba z rún, ktoré sa dajú taktiež aplikovať na predpoveď lásky.

Predpoveď lásky pre každé znamenie

Predpoveď lásky na rok 2021 je dôležitá pre tých, ktorí neustále sužujú otázky ich milostného života. Pomôže Vám porozumieť, čo prichádza a aj ako sa na to môžete pripraviť.

Baran

Začiatkom roka budete mať pocit, že sa nič nikam nepohýna. Avšak nezúfajte! Váš radostný a zamilovaný čas očakávajte od apríla až po september. Počas mesiaca apríl je možné, že dôjde k sporom medzi Vami a partnerom. Zachovajte si chladnú hlavu. Namiesto hľadania rozdielov, sa radšej sústreďte na posilnenie Vášho vzťah. Toto obdobie bude pre Vás predstavovať skúšku.

Býk

Začiatkom roka možno očakávať vzťahové problémy, ktoré budú spôsobené najmä rozličnými názormi . Snažte sa zapracovať na riešení týchto odlišností. Najzamilovanejší sa budete cítiť od mája až po september. V tomto období budete mať nutkanie Vášho partnera obdarovávať darmi. Dávajte si pozor na svoje financie.

Blíženci

Ak sa momentálne nenachádzate v serióznom vzťahu, tak tento rok bude pre Vás najprospešnejším.  Vyhýbajte sa konfliktom a hádkams partnerom, možno sa snažte istú dobu nestretávať, ideálne do začiatku leta. Vtedy sa má Vaša situácia začať zlepšovať.

Rak

Február je Vaším mesiacom! Ďalšie obdobie, na ktoré sa môžete tešiť je marec a apríl. Počas tohto obdobia budete pobláznení a zamilovaní, ako ešte nikdy predtým. Pre slobodných, je najlepším obdobím na nájdenie lásky máj, august alebo september. Láska je tento rok všade okolo Vás.

Lev

Zadaní levi podľahnú začiatkom roka žiarlivosti, čím si budú podkopávať svoj vzťah. Musíte svojmu partnerovi veriť a hľadať si spôsoby ako posilniť Vašu dôveru. Skúste spolu tráviť viac času. Vyhýbajte sa hádkam o témach, ktoré viete, že dokážu  Vášho partnera rozčúliť. Slobodným sa bude najviac dariť v novembri a decembri.

Panna

Tento rok je pravdepodobné nečakané zblíženie sa osobou, ktorú už dlhšie poznáte. Z dôvodu prítomnosti planéty Saturn vo Vašom piatom dome, budete vystavení skúške, ktorá rozhodne o trvácnosti Vášho vzťahu.

Váhy

Nezmyselné reči Vás už začínajú unavovať. Chcete viac. Chcete poznať tajomstvá a temné myšlienky. Máj, júl a december pre Vás predstavujú mesiace plné lásky, romantiky a sexuálnych pôžitkov.

Škorpión

Dôsledkom planéty Jupiter nachádzajúcej sa vo Vašom piatom dome, budete chcieť vyjadrovať svoje myšlienky a pocity kreatívnym spôsobom. Tento rok bude pre Vás plným zábavy s Vašim milovaným, aj keď ste slobodní. Je načase zahojiť všetky rany, aby ste sa mohli vo vzťahu posunúť ďalej.

Strelec

Pripravte sa na výnimočne dobré obdobie. Jupiter a Saturn sa budú nachádzať vo Vašom piatom dome, čo je najideálnejšie z hľadiska vývoja lásky a partnerstva. Vo Vašom vzťahu budete cítiť neuveriteľné puto a Váš partner bude Vami doslova posadnutí. Tento rok ste ako magnet.

Vodnár

Z hľadiska lásky, bude pre Vás tento rok mimoriadne hojný. Začiatkom roka stretnete niekoho. s kým si okamžite sadnete. Toto stretnutie má potenciál vyústiť do seriózneho vzťahu. Dávajte si pozor na svoje zdravie. Môže ovplyvniť aj Váš vzťah.

Ryby

Raz je dobre, raz je zle – takto znie  Vaše motto na rok 2021, a týka sa to aj milostných záležitostí. Snažte sa posilniť to, čo máte a prediskutovať možné problémy. respektíve ako sa im môžete vyhnúť. Dávajte si pozor najmä v mesiacoch jún a november. Šťastie a stabilita sa do Vášho života  prinavráti v decembri.

Predvídať, čo sa stane nie je jednoduché. Musíme sa pozerať na viacero faktorov, ktoré nás môžu ovplyvňovať. Pre každé znamenie zverokruhu je predpoveď lásky individuálna. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií, čo Vás v nasledujúcom roku čaká, tak sa obráťte na EZO-TV. Radi Vám kedykoľvek pomôžeme.

Pozrite si články

Zobraziť všetky články