HostCreators spustili najlepšiu inštaláciu WordPress na Slovensku

Žiadne komentáre

1-click inštalácia WordPress stránky jednoducho a do jednej minúty. Začať s WordPress nebolo nikdy jednoduchšie.

HostCreators.sk pripravili pre Vás najvyspelejšiu inštaláciu WordPress-u na Slovensku. Je určená pre začiatočníkov, ktorým uľahčí prvé kroky s WordPressom ale aj skúseným programátorom, ktorým môže ušetriť výrazne čas pri každodenných činnostiach.

Váš WordPress si vyberiete buď pri nákupe WordPress Hostingu alebo aj neskôr, v ktoromkoľvek hostingovom balíčku, ktorý už máte zakúpený.

Pri inštalácii máte všetko prednastavené, takže naozaj po 1 kliku sa Váš WordPress nainštaluje a spustí. Samozrejme pre skúsených programátorov je možnosť tieto nastavenia meniť. Samotná inštalácia má 3 časti:

1. Základné nastavenia WordPress-u

Ide o údaje, bez ktorých nie je možná inštalácia WordPress. My tieto údaje predplníme tak, aby aj bez akejkoľvek zmeny bola inštalácia úspešná.

TIP: Login administrátora doporučujeme zmeniť na niečo iné, aby ste útočníkom sťažili prácu. Ak chcete zmeniť Heslo administrátora, použite dostatočne dlhé (aspoň 8 znakov), použite v ňom malé písmená, veľké písmená, číslice a špeciálne znaky (napr.: !%_-….)

2. Výber šablóny

Každá inštalácia WordPressu obsahuje štandardnú šablónu, v čase písania tohto blogu je to “Twenty Twenty“. Okrem tejto máte k dispozícii ďalšie najčastejšie používané šablóny. Je si z čoho vybrať…

Výber pluginov

Najsilnejšou stránkou WordPress sú práve pluginy. My sme pre Vás vybrali niekoľko veľmi užitočných pluginov, z ktorých si môžete vybrať, alebo nechať nami vytvorený výber.

 

Inštalácia WordPress do 1 minúty

 

Video.

 

https://www.youtube.com/watch?v=HF9vFjRlofQ

 

Voucher: 

10% zľava. (KÓD: Tu si dajte Váš kód)

Hotovo – Kúpiť wordpress hosting

 

WordPress s 100/100 PageSpeed hodnotením

Na WordPress hostingu od HostCreators hostingu to ide. Prečítajte si ako to dokázali.  

Pozrite si články

Zobraziť všetky články