Hodíte sa k sebe alebo nie?Vaše znamenie zverokruhu pozná odpoveď.

Žiadne komentáre
Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, aké povahové črty sa hodia k Vášmu znameniu tak, aby Vás psychicky napĺňali? Stretli ste sa už s človekom, ktorého ste vážne milovali, no niečo medzi vami nehralo? Každé znamenie zverokruhu je niečím výnimočné,, EZO-TV Vám napovie, čo v potenciálnom partnerovi hľadať. Možno sa však pýtate, prečo by ste tomuto mali veriť?

Akú rolu hrá astrológia v kompatibilite medzi partnermi?

Astrológia už roky rokúce pomáha ľuďom byť šťastnými, úspešnými a v mnohých prípadoch pomohla ľuďom nájsť si ideálneho partnera, s ktorým sa navzájom dopĺňajú. Veríme, že každý je niečím výnimočný, no niektoré črty sú hlboko vryté do  charakteru človeka. V Čine sa od dávnych čiasvyberajú partneri podľa horoskopu, no nie len partneri, ale aj priatelia.

Baran: Barana možno považovať za jednoduchého a priameho človeka, ktorý sa nebojí povedať, čo má na mysli. Riadi sa princípom – ak si ku mne dobrý, budem aj ja k Tebe, ak si ku mne lepší, budem aj ja lepším. Ideálny partner je ochotný obetovať sa pre druhého a nerobí skutky so sebeckým cieľom.

Býk: Praktickosť a stabilita sú jadrom povahy býka. Pre takéhoto človeka  je najlepšie, ak je všetko vopred naplánované, bez prekvapení a veľkých zmien. Veľké životné zmeny mu uberajú na energií, a dokážu ho vystresovať. Ideálny partner je ten, ktorý si váži stabilitu a pokoj domova.

Blíženec: Blíženec sa rád blíži, rád obklopuje spoločnosťou ľudí a baví sa. Najviac mu sadne partner, ktorý vie ako sa socializovať, pohybovať v okruhu jeho priateľov a zabávať sa.

Rak: Citlivý človek s pancierom raka, ktorý si len tak k sebe niekoho nepustí. Ohľaduplnosť a intelekt sú povahové charakteristiky, ktoré povolia rakovi upustiť od seba ochrany a otvoriť sa [1].

Lev: Všemohúci a mocný človek, ktorý už od narodenia žiari sebadôverou. Nechce, aby ho niekto na oko činil slabým, tak si k sebe hľadá seberovných ľudí alebo ľudí, ktorí obklopujú o to väčšou energiou ako on samotný.

Panna: Stretli ste sa už s človekom, ktorý je posadnutý dokonalosťou a je vyberavý? Práce takým jepanna. Ideálne si takýto človek hľadá partnera, ktorý vie kedy je potrebné skrotiť niekedy až nezmyselné požiadavku tohto znamenia.

Váhy: Popularita, dobrá nálada, krása a harmónia sú črty, ktoré najviac vystihujú váhy. Nerozhodnosť avšak dokáže v živote váhy spôsobiť problémy. Dôležité je, aby si k sebe našli niekoho, kto je rázny, a nedá váhe pocit zaváhania.

Škorpión: Toto znamenie je známe svojou introverziou a citlivosťou. Ľudia narodení v tomto znamení sú plní melanchólie a samoty, preto je ideálny  človek, ktorý ich vie rozosmiať a spustiť v nich vlnu emócií, ktoré nie sú negatívne Pozor na ranenie citov škorpióna.

Strelec: Pre strelcov neexistuje na svete vec ktorú nedokážu. Partner strelca musí podporovať, vedieť kedy ho nechať robiť, čo si zaumieni.

Vodnár: Znamenie vodnára je jedno z najzvedavejších znamení zverokruhu. Neznášajú, keď si ich ľudia nevšímajú, a od svojho partnera požadújú všetku pozornosť. Taktiež očakávajú, že ich partner je nezbedný, a to nielen mimo izby spálne.

Ryby: Ryby vidia svet krásny a vždy len v pozitívnom svetle. O živote majú utopickú predstavu, a partner by mal túto predstavu zdieľať s nimi. Ideálny partner je srdcom romantik, ktorý rybám vytvára atmosféru tepla a šťastia [2].

Viac o znameniach zverokruhu a ich kompatibilite nájdete na EZO-TV. Nájdite sa v našom horoskope. Láska si nájde každého, len treba vedieť, kde začať.

    Pozrite si články

    Zobraziť všetky články